Po dziewięciu meczach oczekiwania "Arkowcy" doczekali się jakże upragnionego zwycięstwa. Złotą bramkę zdobył niezawodny Rafał Siemaszko, ale na wielkie, ogromne brawa zasłużył cały zespół, który jak zapowiadał, tak zrobił - była walka, determinacja i 200% zaangażowania.
[Ekstraklasa]»