Piłkarze Legii Warszawy w meczu 37. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali 0:0 z Lechią Gdańsk. Remis Biało-Zielonych, przy jednoczesnym podziale punktów w spotkaniu Jagiellonii Białystok z Lechem Poznań oznacza, że podopieczni Piotra Nowaka zakończyli sezon 2016/2017 w Lotto Ekstraklasie na czwartym miejscu w tabeli natomiast Legia świętuje tytuł Mistrza Polski.
[Ekstraklasa]»