Były zawodnik między innymi Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk, Górnika Zabrze oraz Górnika Łęczna - Adam Dźwigała został nowym piłkarzem Wisły Płock. 21-latek z Wisła związał się dwuletnim kontraktem, w którym zawarta została opcja przedłużenia go o kolejny sezon.
[Ekstraklasa]»