Po triumfie w Pucharze Polski, Żółto-czerwoni okazali się lepsi od „Białej Gwiazdy” także w LOTTO Ekstraklasie. Tym razem gospodarze zwyciężyli na Kolporter Arenie 2:1 (1:1), mimo że to goście trafili do siatki jako pierwsi. Gole dla kielczan zdobyli Maciej Górski oraz Goran Cvijanović.
[Ekstraklasa]»