Mikołaj Kwietniewski, reprezentant Polski U19 i jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia, po przejściu testów medycznych podpisał 3,5-letni kontrakt z Legią Warszawa. Niespełna 19-letni ofensywny pomocnik ostatnio występował w drużynie Fulham FC U23. W piątek Mikołaj dołączy do zespołu na zgrupowaniu w hiszpańskim Benidormie.
[Ekstraklasa]»