W czwartek, 14 czerwca do treningów po prawie 4 tygodniach przerwy wrócili piłkarze Lecha Poznań, którzy tym samym rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej kolejnego sezonu 2018/2019. Nowy trener Kolejorza, Ivan Djurdjević na pierwszych letnich zajęciach miał do swojej dyspozycji ponad 20 piłkarzy. Paru zawodników z różnych względów dzisiaj brakowało.
[Ekstraklasa]»