I Liga | 2010-08-30 10:13:40 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: gieksa.pl
Rada Nadzorcza GKS GieKSa Katowice S.A. podjęła decyzje dotyczące przyszłości Klubu. Na porannym zebraniu dymisję złożył trener Dariusz Fornalak i została ona przyjęta. Na razie nie ma decyzji w sprawie zarządu spółki. Z kolei Jan Furtok nie będzie już dyrektorem sportowym.
Po fatalnym początku sezonu (w sześciu meczach cztery porażki i dwa remisy) Dariusz Fornalak złożył dziś na ręcę Rady Nadzorczej GKS GieKSa Katowice S.A. rezygnację ze stanowiska trenera I drużyny. Trener uznał, że jego misja w GieKSie się zakończyła. Rada przyjęła dymisję szkoleniowca rozwiązując kontrakt za porozumieniem stron.
Po sobotnim meczu z Podbeskidziem (1:6) do dyspozycji rady oddał się zarząd Klubu. W tej sprawie nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja. Prezes Jacek Krysiak pozostaje w dyspozycji Rady Nadzorczej. Funkcji dyrektora sportowego nie pełni już Jan Furtok, który od dziś będzie doradcą zarządu.
Nie wiadomo na razie kto zajmie miejsce trenera Fornalaka na ławce trenerskiej. Nazwisko nowego szkoleniowca GieKSy najpewniej poznamy jednak jeszcze dzisiaj.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
| Lp. | Drużyna | Mecze | Punkty |
| 1. | Pogoń Szczecin | 20 | 41 |
| 2. | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 20 | 37 |
| 3. | Zawisza Bydgoszcz | 20 | 37 |
| 4. | Piast Gliwice | 20 | 35 |
| 5. | Kolejarz Stróże | 20 | 33 |
| 6. | Flota Świnoujście | 20 | 31 |
| 7. | Bogdanka Łęczna | 20 | 30 |
| 8. | Arka Gdynia | 20 | 29 |
| 9. | Ruch Radzionków | 20 | 26 |
| 10. | Warta Poznań | 20 | 25 |
| 11. | Sandecja Nowy Sącz | 20 | 24 |
| 12. | GKS Katowice | 20 | 23 |
| 13. | Olimpia Grudziądz | 20 | 23 |
| 14. | Wisła Płock | 20 | 21 |
| 15. | Dolcan Ząbki | 20 | 21 |
| 16. | Górnik Polkowice | 20 | 20 |
| 17. | Polonia Bytom | 20 | 16 |
| 18. | Olimpia Elbląg | 20 | 13 |
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.