Rozegranemu w ostatnią niedzielę meczowi #VolleyWrocław - E.Leclerc Radomka Radom towarzyszyła dodatkowa, ciekawa atrakcja - do hali Orbita zawitał bowiem Puchar Mistrzów Świata za wrześniowe zmagania we Włoszech i Bułgarii.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.



