Kilka minut po zakończonym spotkaniu siatkarze ponownie wyszli na parkiet. Tym razem czekało na nich podium. Nie zabrakło także podziękowań dla miasta Gdańsk, współorganizatora turnieju, statuetki pucharu dla przegranego Trefla Gdańsk i wyróżnienia dla Mariusza Wlazłego.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.



